• Cmimi më i mirë vetëm në këtë faqe!
SAVE & REZERVONI
Të rritur
Fëmijë
Vlerësimet e vizitorëve
 • Vlerësimet e yjeve të siguruara nga Vizitorë të Verifikuar të agoda & booking.com
 • 9.8 mesatare bazuar në 369 Komente.


 • Pastërtia
  10 nga 10
 • 10
 • Lehtësira
  10 nga 10
 • 10
 • Vendndodhja
  10 nga 10
 • 10
 • Shërbimet
  10 nga 10
 • 10
 • Vlera
  10 nga 10
 • 10

  Mire se erdhet ne Hotel Regina City Vlorë Vlorë

  Hotel Regina City ndodhet pikërisht në një plazh në Vlorë, Hoteli është afër Lungomares së njohur në Vlorë. Vend i përsosur për të eksploruar gjithçka në qytet për pushime të paharrueshme. Një numër aktivitetesh ofrohen në zonë, siç janë zhytja dhe peshkimi. Hotel Regina City është 3.8 km nga Kuzum Baba. Cdo dhomë është me ajër të kondicionuar dhe e pajisur me një TV me ekran të sheshtë. Recepsion 24 orë. Biçikleta me qira janë në dispozicion me pagesë shtesë.

  Hotel Regina City
  Hotel Regina City
  Hotel Regina City

  Trust You Verified

  Shikoni disa lloje të dhomave Hotel Regina City Vlorë Vlorë

  Shikoni dhomat tona, ose shkoni në faqen e prenotimeve duke klikuar butonin e majtë "Shiko Cmimet"

  Komente

  Bazuar në vlerësimet e TripAdvisor

  Informacione për hotelin

  Pyetjet e bëra më shpesh

  Në cfare ore bëhet check-in and check-out në Hotel Regina City Vlorë Vlorë?

  Check-in është from: 13:00-until: 00:00.
  Check-out është from: 07:00-until: 11:00.

  A është përfshirë në çmim mëngjesi?

  Po, mëngjesi është i përfshirë në çmim.

  Cilat janë shërbimet/aktivitetet kryesore në Hotel Regina City Vlorë Vlorë?

  Hotel Regina City Vlorë Vlorë ofron aktivitetet/shërbimet e mëposhtme (tarifa mund të aplikohen):


  • Kondicioner
  • Transport në aeroport
  • Bar
  • Plazh
  • Dhoma për familje
  • Wi-Fi falas
  • Dhoma që nuk pihet duhan
  • Pishinë në natyrë
  • Restorant
  • Secure Parking

  Cfarë lloj dhome mund të rezervoj në Hotel Regina City Vlorë Vlorë?

  Opsionet e dhomës në Hotel Regina City Vlorë Vlorë përfshijnë:

  • Dyshe
  • Single
  • Triple Room